pvp server private serverlar pvp metin 2 pvp

Pvp Serverler Hakkında Paylaşım Forumu, Private Server İp Adresleri, Private Server Kurulumları, Pvp Server Hileleri, Private Tanıtımları

AnasayfaAnasayfa  TakvimTakvim  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

|||KniGhT OnLiNeDe ChaRınıZın BaSıNa Ne GeLiRSe ChaRınıZ KeNdiSi YoRuMLuYorxD||||

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
_PiT10_
Üye
Üye

Nerden Nerden : evden

MesajKonu: |||KniGhT OnLiNeDe ChaRınıZın BaSıNa Ne GeLiRSe ChaRınıZ KeNdiSi YoRuMLuYorxD||||   Cuma Tem. 31, 2009 1:32 am

Knight ONLine OYnarKen Hep Aynı Sıkıcı Müziqi DinLemeqTen SıKıLDım Ve SöLe Bisi Yaptım...DosyaLArı Tek Tek İnceLeyereK O Ses Wav Ların Yerine KeNDi Yaptıqım Komik SesLeri Koydum Cok UqRastım Yapmaq İcn Ama İns. DeqecekTir...
MikRofonn Sesi Tam alqılayaMıodu Onn İCn Biraz Az Sesi Cıkyr Hoporlorunzn Sesini Az acın

ÖrNek:

Oyuna qirerken Login Ekranından Sonra Sifreni qördüm charı unut diyor...
Priest Db Malice Massive Felan attımı (Ne atıyon Lan ) Diyor
üstünüze Bir elbise taqarken Deqistirirken ben Bunu İstemiyorum Diyor
Silah taqarken yaa baska yoqmu diyor
Lvl Atladımı KRal benim Diyor...
Kutudan Cıkan Coisi Aldınmı (ooo 1 aylıq Pot PArası Döndüq Köseyi Diyor...

Ve Daha Aklıma qeLmeyen Bir Kac CümLe daha Sende KuLLan Sende Pk Yaparken Kop

BöYLe Bir Cok Yaptıqınz İsLemDe Ko nun Kendi Miziqi Yerine Bnm KayDettiqim SesLEr War Ama Hepsİ Komiq Bundan Da SıkılırSnz Ama 2 3 KeRe Denersnz Hic Yoqtan

İsTe Linq:

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bunu İndiriP Clientinz İCne Atınz Kendi KuruLur...
Not: Simdiqi Clientinz İCindeqi Snd Klasörunu Baska Bİ yere Aktarın Bnm GÖnderdiqim Snd Klasorunu Client in İcine Atın Öteqi Türlü Bnm yaptıqım SesLEr Peq AnlasıLmıyor....

2.Not:Oyuna qiRmedn Önce OptionDan Ses AyaLArını Acınz 3 Seceneqide...

3 Yerde Basqa ARkadasımz Sesi Vardır qeRisi Bnm o 3 CümleYi Kuran Arkadasımz TolqaYa SelamLAr...!

Not: Simdiqi Clientinz İCindeqi Snd Klasörunu Baska Bİ yere Aktarın Bnm GÖnderdiqim Snd Klasorunu Client in İcine Atın Öteqi Türlü Bnm yaptıqım SesLEr Peq AnlasıLmıyor....

alıntıdır..............................
Kullanıcı profilini gör
zones1
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: |||KniGhT OnLiNeDe ChaRınıZın BaSıNa Ne GeLiRSe ChaRınıZ KeNdiSi YoRuMLuYorxD||||   Paz Ara. 13, 2009 3:41 am

eLine koluna saglık bnde boyle bişe ariyordum Very Happy
Kullanıcı profilini gör
zones1
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: |||KniGhT OnLiNeDe ChaRınıZın BaSıNa Ne GeLiRSe ChaRınıZ KeNdiSi YoRuMLuYorxD||||   Paz Ara. 13, 2009 3:42 am

Link krık :S
Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: |||KniGhT OnLiNeDe ChaRınıZın BaSıNa Ne GeLiRSe ChaRınıZ KeNdiSi YoRuMLuYorxD||||   

|||KniGhT OnLiNeDe ChaRınıZın BaSıNa Ne GeLiRSe ChaRınıZ KeNdiSi YoRuMLuYorxD||||
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» FunkFumt2 swde npc yok
» 00000000'dan Rogue Taktikleri Asasıan Playerlerine Özel