pvp server private serverlar pvp metin 2 pvp

Pvp Serverler Hakkında Paylaşım Forumu, Private Server İp Adresleri, Private Server Kurulumları, Pvp Server Hileleri, Private Tanıtımları

AnasayfaAnasayfa  TakvimTakvim  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

PVP DE NİNJA KASIMI...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
artis376
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Nerden Nerden : Nereye :)

MesajKonu: PVP DE NİNJA KASIMI...   Salı Ara. 08, 2009 1:30 pm

selam ilk ölce charımızı açtık 7lvl olduk direk gidip 31 oluruz ninja ilerde daha kolay para kasar zaman kaybetmeye gerk yok bıçakçı olduk lvlimize göre +9ları taktık zzyt2yse orta syh 20k %30+ ort çıkana kadar deneyinsonra yabanilere gidin 40 olun 2 g1 yapın bıçakçıda suikast ve hızlı saldırı önerimdir tepki gelebilir nden bıçak çevirme değil diye bıçak çevirme wsde iidir kasarken değil o 3. master olcak okçular ise ateşli ok ve zehirli oku g1 yapsınlar 55 lvle kdr çölde kasalım soda yavaş olur ninja için damagesi azdır okçulukta yapıp kasabilir ama 54 olup bıçakçevirmeyide g1 yaptık istersek pyapalım pek fark etmez ama suikasti p yapın sonra kata çıkalım 70 te 4. skill bence zehirli blut yapın adından emin değilim tükürdüğü skill sonra 79 kasın item olarak 65 lvlin 2. sınıf hançerini tercih edin 90 metninden düşer pwplerde 1m 2m ye bulabilirsiniz damagesi +9da peri +9la çok yakındır çok iyi damage vurursunuz 232 ydi sanırım damagesi kalkan aslan agzı ve sahin kalkan +9 bulundurun okçuysanız sadece aslan agzıda yeter 86dansonra okçu olabilirsiniz daha saglam olursunuz buda alıntı değil + ReP pleaseee modum sabitlersen sevinirim sabah yapçaktımda bekleyemedim

Moderatör
Moderatör

Nerden Nerden : Gelmek İsterdin

MesajKonu: Geri: PVP DE NİNJA KASIMI...   Çarş. Ara. 09, 2009 9:57 pm

Bence Böyle Olmalı Bak Şimdi Oyuna Başladık Sonra 7 Lwl Olup Görev Yaptık Yapıncada Tabiiki 31 Lwl Oluyorsunuz Daha Sonra Sen Hep Diyorsun G Aç G Aç İşte Bu O Kadar Kolay Değil Ben Sonra Gidiyorum 2. Köye Yabanilere Orda 48 Oluyorum Ordan Sonra Da Çöle Gidiyorum Gitmeden Giriş Bileti Alıyorum Daha Sonra Çöle Gittiğimde 60 Oluyorum Sonra 1. Kata Gidiyorum Orda 66 Falan Oluyorum Çıkıyorum 2. Kata Orda Da 71 Lwl %25 Exp Yaptıktan Sonra Şehire İniyorum Ve Perfet Açıyorum Bu Kadar Sonra Yola Devam İşte Ordan Sonra Da Kızıl Orman Bu Kadar Niye 71 Lwl %25 Exp Tercih Ettim Biliyor Musun? Çünkü 71 Lwl Den Sonra Zor Kasılıyor Ya Exp De Az Gidiyor 71 Lwl In Altında Yapınca Exp Bitiyor Gene Kas Gene Git Olmuyo Ben Hep Böyle Yapıyorum... Çok Mu Yazdım Ya
Kullanıcı profilini gör
artis376
Süper Moderatör
Süper Moderatör

MesajKonu: Geri: PVP DE NİNJA KASIMI...   Perş. Ara. 10, 2009 11:32 am

Teşekkürler.Seninkide ıyi...

Süper Moderatör
Süper Moderatör

MesajKonu: Geri: PVP DE NİNJA KASIMI...   Perş. Ara. 10, 2009 11:34 am

sonicx demiş ki:
Bence Böyle Olmalı Bak Şimdi Oyuna Başladık Sonra 7 Lwl Olup Görev Yaptık Yapıncada Tabiiki 31 Lwl Oluyorsunuz Daha Sonra Sen Hep Diyorsun G Aç G Aç İşte Bu O Kadar Kolay Değil Ben Sonra Gidiyorum 2. Köye Yabanilere Orda 48 Oluyorum Ordan Sonra Da Çöle Gidiyorum Gitmeden Giriş Bileti Alıyorum Daha Sonra Çöle Gittiğimde 60 Oluyorum Sonra 1. Kata Gidiyorum Orda 66 Falan Oluyorum Çıkıyorum 2. Kata Orda Da 71 Lwl %25 Exp Yaptıktan Sonra Şehire İniyorum Ve Perfet Açıyorum Bu Kadar Sonra Yola Devam İşte Ordan Sonra Da Kızıl Orman Bu Kadar Niye 71 Lwl %25 Exp Tercih Ettim Biliyor Musun? Çünkü 71 Lwl Den Sonra Zor Kasılıyor Ya Exp De Az Gidiyor 71 Lwl In Altında Yapınca Exp Bitiyor Gene Kas Gene Git Olmuyo Ben Hep Böyle Yapıyorum... Çok Mu Yazdım Ya

MesajKonu: Geri: PVP DE NİNJA KASIMI...   

PVP DE NİNJA KASIMI...
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası